Dezynfekcja apartamentu i ozonowanie

Wszystkie obiekty jakie znajdziecie na naszej stronie są ozonowane specjalnym aparatem przed każdym wejściem nowych gości.

Czym jest OZONOWANIE Apartamentu?

Ozonowanie to dezynfekcja bez użycia chemii. Metoda ta wykorzystuje gaz – ozon(03) o bardzo silnych właściwościach bakteriobójczych. Jest on znany jako jeden z najskuteczniejszych środków w walce ze szkodliwymi dla człowieka związkami. Dzięki procesowi ozonowania osiągamy czystość i sterylność, poprawę jakości powietrza, a co za tym idzie niwelujemy problemy zdrowotne. Wychodząc na przeciw covid-19 zaleca się ozonowanie każdego obiektu turystycznego.

Czy ozonowanie jest szkodliwe dla człowieka, zwierząt oraz czy ozonowanie mieszkania, domu jest bezpieczne?

Ozon jest szkodliwy dla człowieka i zwierząt tylko w przypadku długotrwałego przebywania i wdychania powietrza w pomieszczeniu, w którym jest wysokie stężenie ozonu(które występuje właśnie podczas ozonowania danej powierzchni). Jednak ze względu na niską trwałość ozonu, pomieszczenia poddane ozonowaniu już po 20-30 minutach przewietrzenia nadają się do normalnego użytkowania przez ludzi. Po wykonaniu ozonowania w pomieszczeniach, mieszkaniach czy domach utrzymuje się zapach „jak po burzy” i nie jest on szkodliwy dla człowieka. Posiadamy urządzenia o wysokiej wydajności i certyfikatem.

Language »