Agencja nieruchomości Hiszpania

Kompleksowe zarządzanie nieruchomością pod nieobecność Właściciela w rejonach Costa Blanca

Costa
Blanca

Zapraszamy do kontaktu właścicieli nieruchomości, którzy chcieliby powierzyć swoje obiekty pod wynajem turystyczny

Specjalizujemy się w wynajmie nieruchomości na terenie Costa Blanca w Hiszpanii. Naszym zadaniem jest dopilnowanie, żeby Twoja nieruchomość była wynajmowana jak najczęściej, a dochód wynajmu był dla Ciebie w pełni satysfakcjonujący. Obsługujemy wynajem domów i apartamentów przez dostępne portale na rynku.

Współpracując z Właścicielami nieruchomości, kierujemy się takimi wartościami, jak: szacunek, uczciwość, prawda, pełne zaangażowanie i dbałość o każdy detal. Troszczymy się o Wasze nieruchomości, bo to one są podstawą funkcjonowania naszej firmy.
Standardy zapewniające obsługę na wysokim poziomie i znajomość branży poparta wieloletnim doświadczeniem sprawią, że z nami uzyskasz rentowność na poziomie, jakiego oczekujesz!

Jesteśmy do Waszej dyspozycji i w razie jakichkolwiek pytań, chętnie na nie odpowiemy.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Po podpisaniu obustronnej umowy zajmiemy się wszystkim od A do Z
Preferujemy jasne zasady współpracy

Ofertę nieruchomości umieszczamy zarówno na naszym portalu, jak również innych, ogólnodostępnych portalach, takich jak: Booking, Airbnb, Vrbo, Renalia Zajmiemy się przygotowaniem Waszej nieruchomości do wynajmu przygotowujemy licencje turystyczne na wynajem.

Prowadzimy system rejestracji gości zgodnie z wymogami w systemach policji (Ley Orgánica 4/2015,de 30 de marzo, de Protección de la seguridad ciudadana)

Przygotowujemy apartament do wynajmu pod względem wizualnym – zdjęcia obiektu wykonywane są przez profesjonalnego fotografa

Na życzenie Właścicieli zlecamy przygotowanie filmu reklamowo-prezentacyjnego z użyciem drona
O każdej dokonanej rezerwacji Właściciele zostają powiadamiani drogą pisemną
Oferujemy możliwość zamontowania systemu zamków elektronicznych w drzwiach z kontrolą wejścia i wyjścia dla Właściciela nieruchomości
Współpracujemy z polsko-języcznym biurem ds. rozliczeń podatków od wynajmu dla nierezydentów
Wszelkie usterki naprawiamy na bieżąco dzięki doświadczonemu zespołowi specjalistów w wielu dziedzinach
Zapewniamy całodobową opiekę nad apartamentem, dzięki czemu Właściciel może być spokojny, że jego posiadłość znajduje się w “dobrych rękach”
Koordynujemy sprawy związane z rezerwacją, zakwaterowaniem, przekazaniem kluczy, rozliczaniem depozytu i usługami sprzątającymi

Zostaw kontakt, oddzwonimy!

Wypełniając formularz i klikając "wyślij wiadomość" akceptujesz politykę prywatności serwisu Esp-Apartmants.com oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na zapytanie.

Language »